Arama sonuçlarınız

İlkemCity

Proje Geliştirme
Satış & Kiralama Ofisi

Nuray Özdemir

Lüks konsept bilgisi ve deneyimini kullanan Nuray, İstanbul bölgesinde tam 13 yıldır kapsamlı ve seçkin bir müşteri grubuna hizmet veriyor.

Misyonumuz

Ev sahibi olma hayalini her yerde sunmak. Çünkü gayrimenkul sahibi olmak bireyler için güvenlik, emniyet ve fırsat sağlar. İşlerimizde daha verimli olmak ve bu görevi yerine getirmek için istisnai teknikler ve sistemler kullanıyoruz. Böylelikle ailelerin sürekli ev bulup satmalarına yarcımcı oluyoruz.

Değerlerimiz

Şirketimizde çalışan herkesin her gün ulaşmaya çalıştığı, başkalarıyla yatırım yapmaya ya da iş kurmaya karar vermek için kullandığımız ve ekibimizin başarısının altında yatan nedenler, değerlerimizdir.  Sıkı çalışma, başladığın işi bitirme, sorumluluk alma, alçak gönüllü olma ve takım ruhu.

Vizyonumuz

Al, Sat, Kazan ve En iyisi ol.
Yaptığımız işte kazanmak istiyoruz ve müşterilerimizin ve çalışanlarımızın kazanç oluşturmasına yardımcı olmak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Çok çalışmaya tutku ile bağlı insanlarla çalışmayı ve aynı zamanda birlikte kazanmayı seviyoruz.

 

Kaynaklarımız

Satıcıların fiyatlandırma, mülklerini gösterme ve pazarlamada mümkün olan en iyi başarıyı elde etmelerine yardımcı olmak için yerel emlak piyasası, emklak teknolojisi araçları, pazarlama ve arama motoru stratejileri konusunda tecrübemizi paylaşıyoruz. Sadece gayrimenkul satmaktan çok daha fazlasını yapmaya yönelik bir kültürümüz var.

Ekibimiz ile Tanışın

Gayrimenkul süreçlerinizi mümkün olan en iyi şekilde, ihtiyaçlarınız doğrultusunda yönetmek için sertifikalı uzmanlarımıza merhaba deyin.

15 gayrimenkul

Nuray Özdemir (Broker)

Broker
Nuray Özdemir Gayrimenkul sektöründeki yerine 2009 yılında  başlamıştır.  2010 yılında hal ...

Referanslarımız

Bizden aldığınız hizmete ilişkin görüşlerinizi bizimle paylaşmak ister misiniz? Hemen bize [email protected] adresinden ulaşın.

Senem Aksevim
Alıcı
İlkemCity Gayrimenkul ilk evimi satın almamda çok yardımcı oldu. Bizleri yönlendirerek her adımda yanımızda oldular. Gösterdikleri çabadan ötürü teşekkür ediyorum.
Kıvılcım Kul
Alıcı
Nuray hanımın portföyünde bulunan bir daireyi satın aldık. Oldukça hızlı bir şekilde işlemlerimizi gerçekleştirdik. Gerekli evraklarda ve başvuruda bizlere çok yardımcı oldular.
Selma Tuğçe Misoğlu
Satıcı
İpotek işlemleri ne kadar karışık ve zormuş. Gerçekten Nuray hanım çok teşekkür ederiz. İnanın eğer siz olmasaydınız belki de satmaktan vazgeçerdik.

Sık Sorulan Sorular (SSS)

Bu alanda, bazı sorularınızın cevaplarını bulabileceğinizi umuyoruz.

Yapım aşamasında…

Yapım aşamasında..

Yapım aşamasında..

Yapım aşamasında..

Yapım aşamasında..

Yapım aşamasında..

İstatistiklerimiz

Başarılarımıza rağmen, alçakgönüllü ve sağduyulu bu havayı sürdürmeye
tam 13 yıldır devam ediyoruz.

Gayrimenkul Projesi
0 +
Gayrimenkul
350 Bin+
Gün
0 +

Bir sonraki işleminizi planlamak için benimle iletişime geçin

Uzmanlığımız ile size Proje Geliştirme, Satış & Kiralama işlemlerinizde yardımcı olalım.

2 üzerine düşünceler “Hakkımızda

 • Nihal
  üzerinde 2 Şubat 2024

  Nuray hanım sayesinde alım işlemlerimiz kolaylıkla tamamlandı.6 yıl önce kiraladıgımz ev olsun gerek suanda satın aldıgımız ev konusundada biz İlkemcıtyitercih ettik.Tekrar teşekkür ederiz.

 • Nuray ÖZDEMİR
  üzerinde 5 Şubat 2024

  Çok Teşekkür ederiz Nihal Hanım.Sizin memnuniyetiniz bizim için çok değerli.Bizi tercih ettiğiniz ve daima bizimle olduğunuz için ayrıca teşekkür ederiz.Her zaman yardıma hazır ve buradayız.
  Sevgi ve Saygılarımızla

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlanları Karşılaştır