Gelişmiş Arama

0 ₺ - 10.000.000 ₺

Toplam 0 sonuç. Sonuçları Görüntüle
Arama sonuçlarınız

 

 

 

 

İlkemCity Proje Geliştirme Satış/Kiralama ofisimiz,

2010 yılından bu güne İstanbul Kartal Bölgesinde Proje bazlı tüm gayrimenkullerde, profesyonel kadrosu ile yer almıştır. Kartal Satılık , Kartal kiralık gayrimenkul ile ilgili her türlü konuda sizinle beraber, size hizmet için çalışmaktadır.

Bölgenin ilk projelerinden biri olan ,E5 Cevizli metrosuna 800 metrede bulunan Kartal Kentplus, İlkemCity Gayrimenkul Projeleri Geliştirme Satış/Kialama ofisi olarak, başarılı olduğu ilk proje olarak kayıtlarına geçmiştir.

Gelişen bölgenin hızla yeni projelere yol alması üzerine, tüm diğer bölge projelerinide portföyüne katarak, güvenilir adımlarla yol almaktadır.

Kendi kadrosunda bulundurduğu eğitimli personeli ile, müşteri memnuniyetini öncelikleri arasına almıştır.

Yatırımcısına ve bölgedeki Gayrimenkul ile ilgili bilgi almak isteyen herkese, güleryüzlü personelinin ve firmanın kapıları sonuna kadar açıktır.

Bölgede bulunan ve Halen aktif olan 2.el projelerden bir kısmına, Teknik Yapı Projelerini, Dap Yapı Projelerini, Fer Yapı, Alper İnşaat, Mesa Mesken, Çukurova İnşaat, Soyak, Propa Aura, Ronesans inşaat gibi pekçok kaliteli inşaat firmasının projelerindeki başarılı 2.El satış ve Kiralamalarını örnek olarak verebiliriz.

Başlıca hareket ettigi projeler, Kentplus Kartal, Uprise Elite, Soyak Evreka, Aura Residence, Nuvo Dragos Özdericiler, Mazaya Ritim İstanbul, Uplife Park, Upcity, Uptwins, Aslı Bahçe, Selective Kartal, Mai Residence, Mesa Kartal, Dumankaya Vizyon, Ritim İstanbul, Gökdeniz Kartal, Vadi Kule, Rönesans Sayfiye, Ege Yapı iz tower, Kartal Kule, iz park,Bumerang,  ve bölgedeki tüm diğer projelerde sizlerle birliktedir.

Proje Gayrimenkullerinin Satış ve Kiralaması ile beraber bölgede bulunan Ticari Gayrimenkullerin, Kat Kaşılığı inşaat anlaşmalarının, Arsa,Arazi,Fabrika gibi yüksek montanlı mülklerinde Satış/Kiralama ve Pazarlamasında Her Daim Yanınızdadır…

Bizi Aramaktan ASLA Çekinmeyin…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Listeleri Karşılaştır