yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
yükleniyor...
Hiçbir sonuç bulamadık
haritayı aç
Görünüm Yol Haritası Uydu melez Arazi Benim konumum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Kentplus Kartal İstanbul Kartal ın Mükemmel Aile Ortamı

tarafından gönderildi Nuray ÖZDEMİR üzerinde 4 Ağustos 2017
0

Kentplus Kartal, İstanbul Kartal bölgesinin E5 Güzergahı üzerinde kurulu, Cevizli Metro istasyonuna çok yakın, 7 konut bloğu ve 1 Residence bloğu olmak üzere 8 blok tan oluşan 518 bağımsız bölümlü aile sitesidir.

İki askeri bölgenin ortasında yer alan Kentplus, konum itibari ile tüm ulaşım artelleri üzerinde yer almaktadır.Kartal Sahili Çanakkale caddesi üzerinden 7 dakikalık bir mesafededir.

Sürekli gelişen ve kendini yenileyen Kartal bölgesinde bulunan Kentplus’ın yakın komşuları; Teknik yapı projesi olan Uprise Elite ve Çukurova Projesi olan Çukurova Balkon projesidir. 2018 yılında faaliyete geçecek olan İkea Kartal ise sadece 500 metre mesafesindedir.

2009 yılında teslimlerri yapılan ve 2010 yılı itibari ile tamamen hayata geçen Kentplus Kartal, yapıldığı ilk yıllarda bölgedeki nadir konut projelerinden biri idi.Hemen önünde bulunan Balıkesir caddesinin ulaşıma açılması ile beraber, otoban bağlantı yoluda hayata geçmiş oldu.Böylece Avrupa yakasına geçişi sağlayan köprü yollarına, Anadolu otobanına ve şehrin farklı noktalarına ulaşım mesafeleride kısalarak zaman tasarrufu oluştu.

Şimdilerde İkea Kartal projesininde komşusu haline gelmesi ile beraber, yatırım değeri sürekli olarak çıkışta olan ivmeye yerleşmiş oldu.

Bölgedeki projelerin arasında en büyük ve en geniş metrekare kullanımına sahip olan Kentplus Kartal, aile hayatına hitap etmesi nedeni ile de emsallerinin arasında siteyi emsalsiz hale getiriyor.

Konut blokları içerisinde 1+1 veya 1+0 gibi daire modellerinin bulunmaması ise aile yaşamını burada en etkin şekilde sunar hale getiriyor.

Çocukların özgürce bahçesinde koşturduğu yaşam alanları sunan Kentplus Kartal, yeşil alanlarının fazlalığı nedeni ile de doğa içinde bir yaşam vaad ediyor. O özlediğimiz mahalle yaşamındaki dostluğu, muhabbeti ve komşu hatırını yeni ve modern dünyanın vazgeçilmezleri arasına ekliyor.

7/24 özel güvenliğin Kentplus sakinlerinin huzuru için her daim nöbette olmaları, her zaman yardıma hazır bir yönetimin bulunması da bu özel siteyi tercih edilebilir kılıyor.

Kartal Araştıma Hastanesi, Koşu yolu Kalp Hastanesi, Carrefour Maltepe, İkea Kartal gibi herzaman ihtiyaç duyabileceğiniz tüm merkezler 5 dakikalık bir mesafede. Buda bu sitenin günden güne değerlenmesini sağlıyor.

Kentplus Kartal çocuklarınız ile beraber asla hayır diyemeyeceğiniz bir aile yaşamı sunuyor.

Mutlu çoçuklar, mutlu anneler ve mutlu aileler….

İşte Kentplus Kartal ın size sunduğu en önemli özellik

Nuray KESKİNGÖZ

Editör

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  • Paranızı Değiştirin

  • Ölçü birimi

  • Gelişmiş Arama

    0 ₺ - 50,000,000 ₺

    Diğer Arama Seçenekleri

İlanları Karşılaştır