yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
yükleniyor...
Hiçbir sonuç bulamadık
haritayı aç
Görünüm Yol Haritası Uydu melez Arazi Benim konumum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Kiralar Yükseliyor

tarafından gönderildi Nuray ÖZDEMİR üzerinde 21 Haziran 2019
0

Kış aylarını geride bıraktığımız şu zamanlarda, ekonomik göstergörelere aldırmadan, kira rakamlarında ciddi bir yükselişin varlığı göze çarpmaktadır.

Aşağı yukarı bir yıldır duraganda kalan hatta gerileyen kira rakamlarına mucizevi bir dokunuş oldu ve hızla yükselmeye başladı.

Arzın çok, talebin arza göre daha düşük olduğu bir dönemi kapatıyoruz. Ekonominin ciddi sallandığı şu dönemlerde satışlarda var olan duraganlığın devam etmesi, ihtiyaç sahiplerini bir dönem daha kiralamaya yöneltmektedir.

Öyle görünüyorki, eskiden olduğu gibi parası olan ev alabilecek, olmayan kiralamalarda devam edecek.

Ülke olarak elimize geçen her durumu fırsata çeviren bir yapıya sahibiz.Konut satışlarında verilen tavizler ülkemizin bugünkü darbogaza girmesini sağladı.

Dilerim kiralamalarda da yine aynı fırsatçılıkla devam edilmez. Çünkü bir gerçeğimiz varki, ülkemiz insanlarının kazançları belli. Kazançalarının artabileceği bir zaman diliminde değiliz. İnsanların mecburiyetlerini normal şekilde değerlendirip, kiralara bölgenin çok çok üzerinde bir değer koymaz isek biraz toparlanır gibi geliyor ,gayrimenkul sektörünün kiralama ayagı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  • Paranızı Değiştirin

  • Ölçü birimi

  • Gelişmiş Arama

    0 ₺ - 50,000,000 ₺

    Diğer Arama Seçenekleri

İlanları Karşılaştır