yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
yükleniyor...
Hiçbir sonuç bulamadık
haritayı aç
Görünüm Yol Haritası Uydu melez Arazi Benim konumum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Gayrimenkul Fiyatları Ne Olacak

tarafından gönderildi Nuray ÖZDEMİR üzerinde 19 Aralık 2022
0

Piyasaların allak bullak olduğu şu dönemlerde,Gayrimenkuldeki yaşadığımız hareketsiz dönemler endişe verici boyutta bence.
halen ülkemizdeki en önemli yatırım kalemlerinden biri olan Gayrimenkul alım ve satım işlemleri neredeyse durma noktasına geldi.
Her ne kadar piyasalardaki gergin bekleyişler ve kredi kullanımındaki sıkıntılar olsa da bence nakti olanlar için,Gayrimenkul yatırımı halen en güvenli ve karlı yatırım kalemleri arasında.
Ancak Gayrimenkul yatırımlarının durma noktasına gelip, sessiz geçirdiği bu dönemlerin, yeni yıl ile beraber hareketleneceğine inanıyorum ben.
Alıcıların fiyatların düşeceğine yönelik beklentilerinin de tamamen yanlış olmasada, yakın tarihlerde gerçekleşemeyeceğini düşünüyorum.
Hammaddelerin teminindeki sorunların devam etmesi,iş gücü maliyetlerinin artması, üretim skalasındaki zaman periyotlarının nakit akışı gibi bir sürü nedenlerde yaşanan sorunlardan dolayı zamanında tamamlanamaması, gayrimenkul sektöründe fiyatların düşmeyeceğinin bence en açık göstergesi.
Arzın düşük,talebinde düşük olduğu bu dönemlerin geçeceğini biliyorum. Ancak benim kişisel kanaatim parasını güvenli bir noktada tutmayı isteyen küçük,orta ölçekli veya büyük # #yatırımcıların daha fazla geç kalmaması gerekiyor. Çünkü piyasa daima kendi dengesini koruyor ve bugünün zararı yarının karı olmaya devam ediyor.
Dilerim herşey gönlünüzce olur…
Sevgiler
Nuray ÖZDEMİR
Gayrimenkul Danışmanı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  • Paranızı Değiştirin

  • Ölçü birimi

  • Gelişmiş Arama

    0 ₺ - 50,000,000 ₺

    Diğer Arama Seçenekleri

İlanları Karşılaştır